YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

149 Kişi Online

Edward

Haddini bilmeyen çokşey bildiğini sanıyor..' ONLARA BENDEN BAHSET

- ` CãñTãñêM .X!

Hayatımın Geri KaLanını PayLaşmak iStediğim Tek Kişi SenSin Seni Çok SeviyOrum

-»`.NéDéN .X!

Hayatımın Geri KaLanını PayLaşmak iStediğim Tek Kişi SenSin Seni Çok SeviyOrum

AqRaSiF

Elalem Ne Der Diye,Gelmedim Dünya'ya Elalem Değil Elli Alemde Konuşsa Ben Kendimden Eminsem El Alkışlar Alem İzler..

IVI â s µ IVI

Hesabı getir garson yanlış masaya ağır hayallerle oturduk..

heval

Yalan zeka işidir, dürüstlük cesaret, eğer zekan yetmiyorsa yalan söyleme, cesaretini kullanıp dürst ol

JMR

'' Aliskanligim.. ''

Damar..!!

Aşığım Diye Dudakların Varsa Sabit Duran Gözlerin oLacak..!!

AqRaSiF

Aramızdaki Fark Ne Biliyormusun Ben Konuştuklarımın Arkasındayım Siz Arkasından Konuştuklarınızın Yanında..

ReDBuL

Hikäye gibisin *HAYAT*Okumasi kolay.Ya$amasi ZOR...

IVI â s µ IVI

```Her şey değişir. ßazen zamanLa , ßazen İnsanLa .`` ;)

By_DaMaR

geceleri uyuyamayanların güzlere sığmayacak kadar dertleri vardır ..

S-T-i-L

Sokak Lambasi Gibi Olma Ey Yar,Kime Yandigin Belli Olsun!

DuRu

.Erkek milletine kırk deve yükü aşk verirsin gider kervan başındaki eşşege aşık olur

Damar..!!

Mevzular ÇoğaLdı MüsLüM BABA Sensiz oLmuyor...!!

S-T-i-L

iyi Dostu Olanin Aynaya Gereksinimi Yokdur..!

S-T-i-L

Yalniz Olmak,Yanlis Bir Kalpte Olmaktan iyidir..!

IVI â s µ IVI

Umudu ALLAH oLanın Göğü Mavi oLsun İNŞALLAH..

SON_CAN

Sana güvenen bir insana YaLan söyleme Sana YaLan söyleyen Bir insana AsLa güvenme..(son_can)

Damar..!!

Hani Derler Ya oLmadı Bir Sigara Yakarız Mutluluklar Dilerim Diye Ne Mutlulğu uLan..! Yüzün Gülerse Güneş Doğmasın..!!

SAKLIMDASIN

Üç kere iç çektiysem bu dünyada biri sanadır..?

SAKLIMDASIN

Olmazlara rağmen sevdim seni...?

SAKLIMDASIN

İnancım da bitti umutlarım da..?

ReDBuL

Cok affederim.Bir kez GüVENiRiM...

S [é] r ô k # # ?

Dünyâ Hasâs KâlpLér İçin Céhénémdir .

S-T-i-L

Azrail bile ayağıma gelecekse sen neyin tribindesin güzelim!

KumsaL

Kırgınım yalan sözlere, kırgınım sahte yüzlere..

KumsaL

Bir kadını mutlu etmek istiyorsan dost gibi dertleş, baba gibi koru, adam gibi sev.

S-T-i-L

Yorma Kendini. Birak Hayatina Eslik Etmek isteyenler Seninle Gelsin..!

KimseKim

Dostluğu menfaati kadar olanın yokluğu, büyük kazançtır.

Sesli chat Rusya

Bildiginiz üzere Sesli chat Rusya merkezi insanlarimizin günlük yaşam hayatlarını oldugu gibi değiştirmiş ve insanlarimizin birbirilerine daha yakin iletişim sağlamalari için harika platformlar olmuştur. Bu neden’den dolayi insanlarimizin hayatindaki yalniz vakitlerini Rusya Sesli chat eglence ve arkadaşlik platformlarin’da geçirerek bir çok kişi ile ayni anda sohbet imkanina sahip olarak rahatlikla vakitlerini geçirmektedirler. Daha önce hayatimiz’da olmayan Sesli chat russia siteleri’ne olmayan kullanicilarimiz yazili sohbet ve chat sitelerini tercih etmekteydiler. Bu durum ise yazarak kullanicilari gün geçtikçe biktirmiş ve yazarak yorulmaktadirlar. Yavaş yavaş user sayisini kaybeden bu sitelerin ardindan çikan 2008 yilinda hizmete açilan ‘Seslisayfam.com’ platformlari hem insanlarimizin Sesli konuşmalarina vesile olmuş hemde ilgi görmüştür. Ücretsiz açılan ve sunulan bu siteler insanlarimiza sundugu bir çok imkanlari en iyi şekilde sergilemiş ve bir çok kişiyi bilgisayar ve internet sahibi yapmiştir. Saygi ön planda bulundurulan ve site içerisindeki bir çok oda sayesin’dede tek bir odada takilmak yerine çeşit çeşit odalara giderek rahatlikla sohbetlerini sürdürebilmektedir.

Sesli chat sitesi : Kişiler ev hayatin’daki yalnizliklarini giderdikleri bu eğlence dolu platformlara girişler cok basit olup hiç bir şekilde ücret vs alinmadan rahatlikla sohbet imkanlarini devam ettirebilmektedirler. Sizler’de sohbet etmek istiyorsanız hiç bir ücret ödemeden rahatlikla bu gelebilir ve yep yeni insanlarla en eglenceli en keyifli dakikalarinizi geçirebilirsiniz. Yurt içi veya yurt dişi kim olursa olsun eşiniz, dostunuz, kardeşiniz vs uzaktaki her kişi ile bu siteler’de canli kamera imkani ile ve Özel oda destegi ile rahatlikla görüşebilme olanagina sizlerde sahip olabilirsiniz. Nasilmi ? Google sayfasi açicak ve arama yerine ‘Seslisayfam Sesli chat’ gibi kelimeler yazarak gelecek ve en yeni dostluklar ile arkadaş olacaksiniz. Bir çok kişinin artik 2.ci evi haline gelen seviyeli olan bu sitelere sizler’de gelerek bu imkanlardan ceplerinizden tek kuruş cikarmadan yararlanabilirsiniz.

Sesli chat Russia: Merhaba ‘Seslichat’ sistem kullanıcıları trafik yogunlugunun bulundugu online hizmetlerden birtane olan seslisevgimiz sitesi gunden gune artan ilgi ile siz kulanıcılarımızın dikatini cekmeyi basarmış durumdadır.Hayatımızda internetin tüm insanları internet başına bağlayan en güzel ‘Seslisayfam’chat rusya sistemi olmaya aday bir site olmuştur seslichat sitesinde ciddi dostlukları tanışabilir sizde bay bayan sınır tanımaksızın herkes ve her kesimden muhabbet edebilirsiniz. Kameralı chat sistemlerinde genellikle bilgisayar üzerinden girişler Sesli chat yapılmakta milyonlarca insanlarla sohbet edilmektedir.İnsanların yanı sıra yine de aynı zamanda Kameralı chat,sesli sohbet,sesli chat gibi ‘Chat’ rusya ortamlarını bulunduğu milyonlarca sınırsız insanların bulunduğu en keyifli muhabbet zil sesi sevgimiz olmaya aday bir sitedir.En sevilen en güvenilir sohbetlerin olmuş olduğu güzel bir sitedir sitemiz .

Sitemiz içerisinde cam açabilir kamerada sesli ve görüntülü sohbet edebilir sizlerde dünyanın neresi olursa olsun yeni arkadaşlıklar sohbet kurabilirsiniz.

Sesli-chat,sesli-sohbet,seslichat sitesine nasıl girilir aktivite nasıl yüklenir sizede kısaca anlatacağım sitemiz içerisinde Türkiye’nin her yerinden değişik nice insanlar ile tanışabilir size de bu sohbetten yararlanabilirsiniz seviyeli aşkın sevginin huzurun hepsinin bir arada olduğu bu güzel sitemizde en güzel olanakları sağlamaktayız sizlerde muhabbet edebilir, Sesli chat activex sisteminden de yararlanabilirsiniz bu sistemde genellikle bütün çevremiz ve daha eğlenceli daha huzurlu daha mutlu bir ortam yaratabilirsiniz. Neşeli ve ‘chat kameralı’ ortamlarında her zaman zevkini doruğa ulaştığı zirve olma yolunda hedefimiz daima ileriye doğru hedef seçmektedir.Sitemiz kuralı gereğince argo küfür insanları rencide edici üzücü kelimelerden kesinlikle hoş olmayan sohbetlerden kaçınılmalıdır.Özgün ve doğal bir makaleyi yer vermek istedik sözlerden birisini giriş yapabilir en güzel sohbetlerden kameralı ya da birbirinizi görerek sesli olarak konuşarak tatlı muhabet kuran hissedebilirsiniz. Facebook sohbette görüntülü bildiğiniz gibi konuşulabiliyor bizlerde sizi sohbette bunu yer vermeye aday bir siteyiz. Sizlerde Seslisayfam sesli chat giriş yapabilir sitemiz içerisinde sevdiğiniz yada aşkınızla mutlu huzurlu zirvede sohbet imkanına sahip olurken ücretsiz bir sekilde sitemize girebilir bedava camda konuşma sohbet etme imkanı da yararlanabilirsiniz.

Bir başka yazımız olan almanya seslichat başlıklı yazımızıda okumanızı öneriyoruz.

Yazar : 0
14 Mar Paz 01:33
592 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar